EDS Elektronik’in CCTV Kamera Sistemleri Kategorisinde Samsung ile Başlayan Yolculuk Hanwha Techwin Wisenet Türkiye Distribütörü Olarak Devam Ediyor!

1952 yılında kurulan Hanwha Group Güney Kore’de ilk 10 işletme arasında olup FORTUNE Global 500 şirketleri arasındadır. 60 yılı aşkın süredir endüstride lider olan Hanwha imalat, inşaat, finans ve hizmet vb. birçok sektörde faaliyet göstermektedir.
Hanwha Group tarafından Samsung Techwin’in satın alınması Samsung marka kameralar Hanwha Techwin markası adı altında müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için pazarda var olmaya devam etmektedir.
Hanwha Techwin CCTV kamera sistemleri üzerinde odaklanmış olup güvenlik alanında sağlam, güvenilir, yüksek teknolojiye sahip profesyonel kameraları ile müşterilerinin çözüm ortağı oluyor.
Başta CCTV Kamera sistemleri olmak üzere video kayıt cihazları, diğer IP tabanlı cihazlar, video analiz yardımlarıyla geniş bir ürün yelpazesine sahip Hanwha Techwin en son teknolojileri kullanarak entegre özelleştirilmiş ve proje bazlı kameralı güvenlik çözümleri sunuyor.
1990 yılında %100 sermaye ile kurulan EDS Elektronik, 30 yılı aşkın süredir elektronik güvenlik alanında CCTV (kamera sistemleri), hırsız algılama, yangın algılama, Access Kontrol, Ortam İzleme, Gaz Algılama, Sesli Uyarı ve Güç Elektroniği konularında müşteriye özel çözümler ve projeler sunmaktadır.
EDS Elektronik CCTV kategorisinde, Samsung marka kameraların satışları ile bağışladığı yolculuğuna Hanwha’nın Samsung markasını satın alması ile Hanwha Türkiye Distrübitörü olarak devam etmektedir.

Yanıt yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir