Yeni Q serisi, keskin ve net görüntü kalitesi sunarken perakende, bankacılık, ofisler, ulaşım ve daha fazlası gibi küçük ve orta ölçekli uygulamaların güvenliğini sağlamak için ideal olan basit ve temel özellikleri sunan uygun fiyatlı bir ürün serisidir.

Q serisi, çok çeşitli Intelligent Video Analytics özellikleriyle donatılmış, 5MP, 4MP ve 2MP seçenekleriyle sunulan, rekabetçi bir iç ve dış mekan Bullet / Dome / Vandal kamera yelpazesi sunar ve kullanıcıların farklı türdeki olayları tespit etmesine ve olaylarına ilişkin tam durumsal farkındalığa sahip olmasına yardımcı olur.

Küçük ve orta ölçekli uygulamalar için mükemmel

Eksiksiz Q serisi serisi, küçük ve orta ölçekli uygulama zorluklarını çözme yeteneğine sahiptir.
Küçük ve orta ölçekli uygulamalar için uygun bir çözüm oluşturmak üzere Q serisini PoE NVRS’mizle birlikte kullanarak hem kurulum maliyetlerinden hem de zamandan tasarruf edin.
Girişlere / lobilere, otoparklara, asansörlere, koridorlara, koridorlara ve daha fazlasına kameralar kurun.
Bu profesyonel gözetleme kameraları serisi, ihtiyaçlarınızı karşılamak için güvenli bir ortam yaratmanızı sağlayacaktır.

Q mini kameralar

Her yere uyan süper kompakt tasarım
Q mini kameralar, son kullanıcıların video gözetim çözümlerinden maksimum fayda sağlamasını sağlamak için tasarlanmış özelliklerle doludur.

Q mini serisi yalnızca 99 mm (3,9 inç) genişliğindedir, bu da onları süper kompakt ve bu serideki önceki kameralardan yaklaşık %40 daha küçük yapar. Bu özelliği sayesinde her ortama mükemmel bir şekilde uyum sağlarken her yere zahmetsizce monte edilmesini kolaylaştırır.

Dome kamera
Yeni H.265 mini dome’lar, çok çeşitli son kullanıcılara ve özellikle, estetik açıdan çekici kameraların dar olabilecek alanlarda duvarlara ve tavanlara kurulmasını isteyen perakendecilere gerçek hayattan pratik faydalar sağlar.

Dört yeni modelin hepsinde standart olarak lisanssız kişi sayma analitiği, odaksızlık, hareket ve kurcalama algılama bulunurken, yeni bir açık platform yonga seti de üçüncü taraf uygulamalarının dome’larda çalıştırılmasına olanak tanır.

Balıkgözü kamera
Hem QNF-8010 hem de QNF-9010, estetiğin önemli olduğu bankacılık, ofisler ve perakende satış gibi küçük ve orta ölçekli uygulamalar için idealdir. Kameralar, Tek Balıkgözü, Tek Panorama, Çift Panorama ve Dörtlü Görünüm modu dahil olmak üzere dört görüntüleme modu sunarken, dahili kişi sayımı ve ısı haritası, perakendecilere ziyaret verilerinin gerçek satışlarla ilişkisi açısından mağaza verimliliğini izleme fırsatı sunar.

Daha akıllı perakende çözümleri için iş zekası

Kişi Sayma
Q mini kameralar, perakendecilere mağaza verimliliğini ölçme fırsatı sunan bir iş zekası işlevine sahiptir. Kişi sayma uygulamaları, bir mağaza içinde pazarlama personelinin günün en yoğun zamanlarını belirlemesine olanak tanıyan, müşteri akışını yönetmelerine ve satın alma modellerini anlamalarına yardımcı olan etkin noktalar görüntüler.

Yanıt yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir