Hanwha Techwin, Görüntüleme Çözümlerini genişleterek marka ismini Hanwha Vision olarak değiştiriyor.

Lider bir kameralı güvenlik şirketi olan Hanwha Techwin, küresel bir görüş çözümleri sağlayıcısı olarak bugün kendi adını Hanwha Vision olarak değiştirdiğini duyurdu.

Bu genişleme ile Hanwha Vision, müşterilerinin iş faaliyetleri üzerine içgörüler sunmak için yapay zeka (AI) ve bulut teknolojilerini entegre eden gelecek nesil görüş çözümleri sağlamak için güvenlik ürünlerinin ötesine geçecek.

“Yenilikler ile temel rekabet yeteneklerimizi geliştirirken, bir yandan gelişmiş görüş çözümlerine yeni değerler ekleyerek müşterilerimizin zorlandıkları noktaları azaltmaya devam edeceğiz,” diyen Hanwha Vision Başkanı ve CEO’su Soon-hong Ahn sözlerine şöyle devam etti:

“İşimizi görünteleme izlemesi ve olay sonrası analizin ötesine genişletirken, sadece olayları önlemek değil fakat aynı zamanda onlara gerçek zamanlı yanıt veren çözümler ve büyük veri analizi üzerinden özelleştirilmiş bilgiler sağlayacağız. Bizim yeni görüntüleme çözümlerimiz müşterilerimizin faaliyet stratejilerini geliştirmekte etkili olacaktır.”

Bu iş gelişmesiyle aynı zamanda Hanwha Vision, piyasa koşulları temelinde kendi denizaşırı iştiraklerinin, ürünlerinin ve çözümlerinin marka isimlerini de aşamalı olarak değiştirecek.

EDS Elektronik Hanwha Vision Türkiye Yetkili Distribütörüdür.

Hanwha Vision Hakkında

Hanwha Vision (daha önceden Hanwha Techwin) 30 yılı aşkın süredir birinci sınıf optik tasarım, görüntü işleme ve siber güvenlik tenolojileriyle küresel videolu gözetim sektörüne liderlik etmektedir. Şirket küresel bir görüntüleme çözümleri sağlayıcısı olarak kendi işini genişletirken Hanwha Vision, Yapay Zeka ve bulut teknolojilerini kullanmak yoluyla kilit bilgiler toplayarak ve büyük veri analiz araçları sağlayarak müşterilerine daha değerli ve anlamlı içgörüler sağlayacaktır. Hanwha Vision hakkında daha fazla bilgi için lütfen HanwhaVision.com/ adresini ziyaret edin

Hanwha Group Hakkında 

1952 yılında kurulan Hanwha Group, Güney Kore’deki en büyük holdinglerden biribiridir ve bir “FORTUNE Global 500” şirketidir. Birincil sektörlerimizde (kimya, havacılık, mekatronik, güneş enerjisi ve finans) yaptığımız agresif yatırımlar, sürdürülebilir kalkınmanın ve herkes için daha parlak bir geleceğin temellerini atmaktadır. Şirket Güney Kore’deki 80 bağlı şirketi ve Amerika, Avrupa, Çin ve Güneydoğu Asya’nın ve Orta Doğu’nun gelişmekte olan pazarları da dahil olmak üzere dünya çapında 469 küresel ağı ile faaliyet göstermektedir.