EDS Elektronik Firmasının Yetkili Distribütörlüğünü yaptığı Hanwha Techwin’in Termal Kamera Ürün Yelpazesine Düşük Kare Hızlı Kameralar Eklendi!

Kameralı güvenlik ürünleri ve çözümlerinde küresel bir lider olan Hanwha Techwin Europe, Wisenet T serisinde üç yeni ürün, TNO-L3030T, TNO-L4030T ve TNO-L4030TR’yi piyasaya sürdü. Bu termal kameralar, 8 fps’lik düşük kare hızına sahiptir, bu da kameraların (AB) 2021/821 Yönetmeliği ve Wassenaar Düzenlemesinin dışında kaldıkları, dolayısıyla “askeri kullanım” olarak sınıflandırılmadıkları ve bu nedenle çok hızlı teslimat süreleri sağlanabildiği anlamına gelir. Maksimum 320×240 (QVGA) ve 640×480 (VGA) çözünürlük desteği ve dahili 13,7/13 mm sabit lens ile üretilmektedirler.

Termal kameralar, canlı renk paletleri ve ekran görüntüleri ile sahnelerin sıcaklığını görsel olarak izleme yeteneğinin yanı sıra net gündüz ve gece algılaması sunar. Üretim ve endüstriyel tesisler, havaalanları, limanlar ve madencilik alanları için ideal olan cihazlar, sis, duman ve yağmur gibi zorlu hava koşullarında, tamamen karanlık ve arkadan aydınlatmalı alanlar dahil olmak üzere farklı aydınlatma koşullarında çalışır. Görüntüler, bir nesne ile arka plan arasındaki sıcaklık farklarını net bir şekilde göstermek için yüksek kontrastlıdır, böylece kullanıcılar olayları daha kolay tespit edebilir. Bu, görünmeyen detayları ek aydınlatma olmadan görünür kılmaya yardımcı olur.

Wisenet termal kameralar, farklı senaryolar için en iyi görüntüyü seçme imkanı sunan yedi farklı türde renk paleti sağlar. Bu özelliklerle operatörler, çeşitli ortamları güvenlik tehlikelerinden ve davetsiz misafirlerden kolayca koruyabilir. Endüstriyel ortamlardaki ekipman arızası ve herhangi bir aşırı sıcaklık olayı hızla tespit edilebilir.

Termal kameralar, ekstra operasyonel verimlilik ve durumsal farkındalık için uç tabanlı video ve ses analitiği ile birlikte gelir. Bir ses kaynağının frekansına dayalı ses sınıflandırması, çığlık veya olası saldırganlık gibi anormal bir ses algılandığında operatörleri uyarabilir. Hareket algılama, görünme/kaybolma, giriş/çıkış ve sanal çizgi ile nesneler tanımlı bir alana girip hareket ettiğinde uyarı gönderilir. Kameralar ayrıca olası kurcalamayı algılayabilir ve şok algılama ile donatılmış olarak gelir. Aylak dolaşma tespiti, ayrıca bir alanda olağan dışı bir süre kalan nesneleri de algılar.

Ayrıca TNO-L3030T, TNO-L4030T ve TNO-L4030TR, Hallway View ve WiseStreamII sıkıştırma teknolojisine sahiptir.

Wisenet T Serisi kameralar, TNO-L3030T, TNO-L4030T ve TNO-L4030TR hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayın.

EDS ELEKTRONIK Hakkında bilgi edinmek için websitemizi ziyaret edebilirsiniz.